Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu ortamında bulunduran görkemli ancak site olması sebebiyle sağlam fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle işaret adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret şiddetli şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam müşterek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile okşayıcı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli eş ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler göre sunarak sizlere nitelikli tek hizmeti yaşatacağız. detaylı bilgi isteyin Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum haset kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret okşayıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla detaylar burada toplanarak hoş çağ kazıklamak hakkında ideal benzer etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez tek etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye bulmak sizler ayrılmış arkadaşlarınızın gözünde mükemmel sadece izlenim bırakacaktır. mükemmel birleşik deneyim ile iyi İstanbul’u en esen şekilde saymak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde daha çok organizasyonlar fazla daha alımlı okunuşu fazla daha eğlenceli. Her muhtelif isteğinize gereğince düğün, nişan, mesele yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günlük olarak kiralanan eşyada kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız en güzel şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak eksiksiz sadece gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde işaret esen şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar ve aktivite gününe dek amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *